Eindstand Open Drents Jeugd 2009

Top zes

1. Ivo Maris		sc Assen	5
2. Jasper Hupkes	sc Groningen	3
3. Lucas van Foreest	Unitas		2,5
4. Frank Hartog		van der Linde	2,5
5. Jorden van Foreest	Unitas		2
6. Gertjan Haan		sc Assen	0

Open groep (categorie A-D)

No.  PNo.  Naam                       Score WP    SB     PS    rat.  TPR  W-We
-------------------------------------------------------------------------------
  1.    7  Hillenkamp, Melchior (D)    7.0  31.5  31.50  28.0  1209 2028 +3.67
  2.    2  Klopstra, Frederieke (C/M)  5.5  29.5  20.25  21.5  1338 1354 +0.27
  3.    3  Michels, Jari (C)           5.0  30.5  19.50  21.0  1317 1266 -0.23
        8  Kuiper, Adrian (E)          5.0  30.5  19.00  20.5  1165 1312 +1.53
  5.    1  Muller, Kenneth (C)         4.5  32.0  17.25  19.5  1394 1198 -1.28
        6  Leeftink, Gerbert (D)       4.5  30.5  16.00  20.0  1232 1126 -0.61
        5  Postema, Yorick             4.5  23.5  13.50  18.5  1289 1199 -0.37
  8.    4  Van der Werff, Silvia       4.0  34.0  16.50  20.0  1309 1242 -0.50
        9  Schaveling, Martijn         4.0  27.0  12.50  18.0  1064 1109 +0.46
       10  Van Foreest, Pieter         4.0  25.5  12.00  17.0  1011  946 -0.44
       16  In 't Veen, Leonard         4.0  25.0  11.00  14.0  0827  954 +0.66
       12  Kuperus, DaniŽl             4.0  22.5  10.00  15.0  0932  987 +0.33
       13  Voorintholt, Lieke          4.0  22.5   8.00  16.0  0906  946 +0.02
 14.   24  Muus, Jordy                 3.5  26.5  11.75  16.5  0679 1066  1066
       11  Wigmans, Thomas             3.5  26.0  10.25  14.5  1001  904 -0.61
 16.   14  Abma, Jorden                3.0  24.0   6.50  14.0  0894  801 -0.68
       20  Van der Maesen, Paul        3.0  23.0   6.50   8.0  0776  738   738
       25  Boer, Gerben                3.0  22.0   7.00  13.0  0650  181   181
       17  Schulte, Romee              3.0  22.0   6.50  11.0  0812  842 +0.10
       23  Muus, Mathieu               3.0  21.5   5.75  10.0  0680  691   691
       15  Schmid, Wim                 3.0  20.5   4.75   8.0  0840 1045 +0.50
       18  Nieland, Robin              3.0  19.0   5.25   6.0  0800  271 0    
 23.   21  Grolman, Jeroen             2.0  22.0   3.50   9.0  0723  197 -0.97
       26  Van Baars, Rutger           2.0  19.5   2.75  10.0  0625  705   705
       19  De Rooi van Gosliga, Ryan   2.0  18.0   2.50   9.0  0792  704 -0.52
       22  Dolfing, Ingmar             2.0  17.0   1.75   6.0  0700  150 -0.83
 27.   27  Stowers, Angus              1.0  16.0   1.00   7.0  0600  147   147

Prijzen:

A-C: geboren in 1990 tot 1996
1e Frederieke Klopstra (C/M) Van der Linde 
2e Jari Michels (C)          Assen           
3e Kenneth Muller (C)        Assen         

D: geboren in 1998 en 1999
1e Melchior Hillenkamp (D)   Groningen
2e Adrian Kuiper (E)         Leek
3e Gerbert Leeftink (D)      Assen

groep E-H

No.  PNo.  Naam                       Score WP    SB     PS    rat.  TPR  W-We
-------------------------------------------------------------------------------
  1.    1  Stomphorst, Tom (E)         6.0  25.5  20.00  23.0  0907  730 -0.46
  2.    2  Talsma, Selina (E/M)        5.5  28.5  22.75  23.5  0748  797 +0.27
  3.    5  Bruggink, Tycho (H)         5.0  28.0  16.50  18.0  0615  668   668
  4.    3  Steenbeeke, Sam (F)         4.0  30.5  15.50  19.0  0712  797 +0.41
        4  Olthoff, Frederique (E/M)   4.0  29.0  12.50  17.0  0650  670 +0.50
        6  Vincent R. Blenken R. (F)   4.0  22.5   7.50  15.0  0550  517   517
       10  Hilwerda, Jonas (H)         4.0  19.5   6.00  16.0  0318  422 +0.26
  8.   12  Elsinga, Brian (H)          3.5  23.5   7.75  14.5  0300  748 0    
  9.    8  Hobbel, Rob                 2.0  23.0   3.00   7.0  0475 -165  -165
        9  Steenbeeke, Lotte           2.0  19.5   2.00   6.0  0450  320   320
 11.    7  Stowers, Quinn              1.0  22.5   1.00   3.0  0500  385   385
       11  Schulte, Huib               1.0  22.0   2.00   6.0  0306 -417 -0.48

Prijzen:
E/F: categorie E: geboren in 2000; F: geboren in 2001 
1e Tom Stomphorst (E)   Groningen         
2e Selina Talsma (E/M)  Drachten  
3e Sam Steenbeeke (F)   Assen               

G/H: categorie G: geboren in 2002; H: geboren in 2003 of later 
1e Tycho Bruggink (H)   Assen        
2e Jonas Hilwerda (H)   Groningen        
3e Brian Elsinga (H)    Assen