Léon, Jaël en Serana plaatsen zich voor NK ABC!

Gisteren (26 maart) vond het laatste kwalificatietoernooi voor het NK ABC plaats. In tegenstelling tot de eerste drie toernooien, die wel fysiek werden afgewerkt, was dit een online toernooi dat gespeeld werd op de relatief nieuwe site tornelo.com. Het werd een prachtig toernooi voor onze jeugd, want alle drie van onze deelnemers wisten zich te plaatsen voor het NK! Léon eindigde als tweede in de B-groep en plaatste zich daarmee rechtstreeks, Jaël eindigde als zesde maar had over alle vier de toernooien voldoende punten verzameld om zich als lucky loser te plaatsen, en Serana viel met een vierde plaats bij de C-meisjes weliswaar naast het podium, maar kreeg een NK-plaats omdat twee boven haar geëindigde meisjes al geplaatst waren. Allen van harte gefeliciteerd, en alvast veel succes gewenst in Almelo!

ToernooioverzichtEindstand B-groepEindstand C-meisjes

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.